Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Do tradycji naszego przedszkola należy uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”, podczas której najmłodsze dzieci są przyjmowane do grona przedszkolaków. Tak również było i w tym roku. 14.10.2014r. o godz 10.00 maluszki udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wiersze a także zatańczyły. Po występach złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku!!!

Agnieszka Kowalska