Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Do tradycji naszego przedszkola należy uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”, podczas której najmłodsze dzieci są przyjmowane do grona przedszkolaków. Tak również było i w tym roku. 14.10.2014r. o godz 10.00 maluszki udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wiersze a także zatańczyły. Po występach złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku!!!

Agnieszka Kowalska