AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Po raz drugi dzieci z przedszkola brały udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”.
W tym roku miało to miejsce 21 listopada. Dzieci samodzielnie wykonywały zdrowe i kolorowe kanapki, które z apetytem zjadły. Były zadowolone ze swojej pracy, a energia śniadaniowa pozwoliła radośnie spędzić dzień wśród kolegów przedszkolnych. Celem programu jest zwiększanie świadomości zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.