Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Po raz drugi dzieci z przedszkola brały udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”.
W tym roku miało to miejsce 21 listopada. Dzieci samodzielnie wykonywały zdrowe i kolorowe kanapki, które z apetytem zjadły. Były zadowolone ze swojej pracy, a energia śniadaniowa pozwoliła radośnie spędzić dzień wśród kolegów przedszkolnych. Celem programu jest zwiększanie świadomości zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.