Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Po raz drugi dzieci z przedszkola brały udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”.
W tym roku miało to miejsce 21 listopada. Dzieci samodzielnie wykonywały zdrowe i kolorowe kanapki, które z apetytem zjadły. Były zadowolone ze swojej pracy, a energia śniadaniowa pozwoliła radośnie spędzić dzień wśród kolegów przedszkolnych. Celem programu jest zwiększanie świadomości zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.