Wpłata na obiady
za październik wynosi:

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

List od pary książęcej

W czerwcu 2019 roku uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach podczas lekcji języka angielskiego prowadzonej przez p. Adama Rutkowskiego napisali list do księcia Harry'ego i księżnej Meghan, w którym złożyli książęcej parze gratulacje z okazji narodzin Archi'ego. Opisali również historię swojej szkoły, klasę, miejscowość i kraj, z którego pochodzą. List własnoręcznie przepisała uczennica tej klasy - Aleksandra Wasilewska. Do listu uczniowie dołączyli grupowe zdjęcie swojej klasy. Po wakacjach otrzymali odpowiedź od brytyjskiej rodziny, w której książęca para podziękowała za czas poświęcony na napisanie życzeń oraz przesłała najserdeczniejsze życzenia.

Tłumaczenie listu:

"Książę i Księżna Sussex z całego serca doceniają poświęcony czas na napisanie życzeń i świętowanie narodzin syna  -Archie'go Mountbatten'a- Windsor'a.

Ich Królewskie Wysokości były do głębi wzruszone wszystkimi ciepłymi życzeniami, otrzymanymi podczas tego szczególnego czasu w ich życiu.

Przesyłają Swoje Najserdeczniejsze życzenia i z serca płynące podziękowania."