Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

List od pary książęcej

W czerwcu 2019 roku uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach podczas lekcji języka angielskiego prowadzonej przez p. Adama Rutkowskiego napisali list do księcia Harry'ego i księżnej Meghan, w którym złożyli książęcej parze gratulacje z okazji narodzin Archi'ego. Opisali również historię swojej szkoły, klasę, miejscowość i kraj, z którego pochodzą. List własnoręcznie przepisała uczennica tej klasy - Aleksandra Wasilewska. Do listu uczniowie dołączyli grupowe zdjęcie swojej klasy. Po wakacjach otrzymali odpowiedź od brytyjskiej rodziny, w której książęca para podziękowała za czas poświęcony na napisanie życzeń oraz przesłała najserdeczniejsze życzenia.

Tłumaczenie listu:

"Książę i Księżna Sussex z całego serca doceniają poświęcony czas na napisanie życzeń i świętowanie narodzin syna  -Archie'go Mountbatten'a- Windsor'a. 

Ich Królewskie Wysokości były do głębi wzruszone wszystkimi ciepłymi życzeniami, otrzymanymi podczas tego szczególnego czasu w ich życiu.

Przesyłają Swoje Najserdeczniejsze życzenia i z serca płynące podziękowania."