Opłata za obiady
za wrzesień: 54 zł
Płatne do 13 września

W dniach 11-12.06. 2019 uczniowie klas I, II i III SP wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki. Pierwszego dnia zwiedzali zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz udali się na spacer Krakowską Starówką i wzdłuż Wisły. Odwiedzili również Smoka Wawelskiego oraz słynne okno papieskie przy ul. Franciszkańskiej 3. W drugim dniu wycieczki uczestnicy zwiedzali Wawel,Katedrę Wawelską, Dzwon Zygmunta oraz sarkofagi królewskie. Po obiadku uczniowie odwiedzili Muzeum- History Land- wyjątkowe miejsce łączące ze sobą historię Polski z ulubionymi klockami lego. Pogoda i humor dopisywały przez cały wyjazd.