Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniach 11-12.06. 2019 uczniowie klas I, II i III SP wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki. Pierwszego dnia zwiedzali zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz udali się na spacer Krakowską Starówką i wzdłuż Wisły. Odwiedzili również Smoka Wawelskiego oraz słynne okno papieskie przy ul. Franciszkańskiej 3. W drugim dniu wycieczki uczestnicy zwiedzali Wawel,Katedrę Wawelską, Dzwon Zygmunta oraz sarkofagi królewskie. Po obiadku uczniowie odwiedzili Muzeum- History Land- wyjątkowe miejsce łączące ze sobą historię Polski z ulubionymi klockami lego. Pogoda i humor dopisywały przez cały wyjazd.