Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 9 września 2017 roku na stadionie Widzewa przy Alei Piłsudskiego 138 odbył się mecz w rugby pomiędzy reprezentacją Polski i zespołem Europy, który był uświetnieniem obchodów 60-lecia Polskiego Związku Rugby.

Naszą reprezentację dopingowali uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach, którzy przyjechali na mecz wraz z opiekunami: pani Dyrektor Ewa Piórkowska, pan Łukasz Kazimierczak i pan Adam Rutkowski. Polska reprezentacja nie zawiodła i wygrała z zespołem Europy.

Adam Rutkowski