Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 9 września 2017 roku na stadionie Widzewa przy Alei Piłsudskiego 138 odbył się mecz w rugby pomiędzy reprezentacją Polski i zespołem Europy, który był uświetnieniem obchodów 60-lecia Polskiego Związku Rugby.

Naszą reprezentację dopingowali uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach, którzy przyjechali na mecz wraz z opiekunami: pani Dyrektor Ewa Piórkowska, pan Łukasz Kazimierczak i pan Adam Rutkowski. Polska reprezentacja nie zawiodła i wygrała z zespołem Europy.

Adam Rutkowski