Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 9 września 2017 roku na stadionie Widzewa przy Alei Piłsudskiego 138 odbył się mecz w rugby pomiędzy reprezentacją Polski i zespołem Europy, który był uświetnieniem obchodów 60-lecia Polskiego Związku Rugby.

Naszą reprezentację dopingowali uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 w Bratoszewicach, którzy przyjechali na mecz wraz z opiekunami: pani Dyrektor Ewa Piórkowska, pan Łukasz Kazimierczak i pan Adam Rutkowski. Polska reprezentacja nie zawiodła i wygrała z zespołem Europy.

Adam Rutkowski