Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 17.12.2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Komendantem Jednostki Ratowniczo –Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Strykowie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas

I-VI SP ,klasą ,,0’’ i przedszkolaki .

Tematem wizyty była pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas ferii świątecznych oraz zagrożeń związanych z zaczadzeniem tlenkiem węgla i stosowaniem czujników dymu. Jednostka SP w Strykowie przekazała dla uczniów których domy-mieszkania opalane są drewnem, węglem 4 takie czujniki .

Mimo ,że w spotkaniu brało udział około 40 uczniów wszyscy słuchali z dużym zainteresowaniem ,co może się przydarzyć, kiedy nie będziemy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas rozpalania w piecu, używania sprzętu elektrycznego i uszkodzonych urządzeń.

Zapewne takie spotkanie bardzo nam się przyda ,kiedy przed nami kilkanaście dni wolnych i większość czasu będziemy spędzać w domu a na brak pomysłów i różnych zabaw w tym tych niebezpiecznych również może nie brakować.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informacyjne na temat:

,,Twoje życie w Twoich rękach ! Czujnik dymu w każdym domu’’

,,Pożar wiem co robić ‘’

,,Wszędzie tam gdzie jest dym tam jest ogień’’

Bardzo dziękujemy za czujniki dymu i ciekawą pogadankę.

BA-S