Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W piątek, 16 maja 2014 roku, grupa uczniów gimnazjum z Zespołu Szkół nr 2 w Bratoszewicach wraz z opiekunami uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu. Wspólnie z 5 – tysiącami innych kibiców obejrzeli oni mecz Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok na stadionie łódzkiego klubu. Mimo niesprzyjającej pogody uczniom dopisywały humory! Ubrani w koszulki Widzew i z szalikami na szyi gorąco kibicowali swojej ulubionej drużynie. Wyjazd ten był nagrodą za postępy w nauce poczynione przez uczniów, ale też motywacją do dalszej pracy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że taki wyjazd trzeba będzie koniecznie powtórzyć.