Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W piątek, 16 maja 2014 roku, grupa uczniów gimnazjum z Zespołu Szkół nr 2 w Bratoszewicach wraz z opiekunami uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu. Wspólnie z 5 – tysiącami innych kibiców obejrzeli oni mecz Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok na stadionie łódzkiego klubu. Mimo niesprzyjającej pogody uczniom dopisywały humory! Ubrani w koszulki Widzew i z szalikami na szyi gorąco kibicowali swojej ulubionej drużynie. Wyjazd ten był nagrodą za postępy w nauce poczynione przez uczniów, ale też motywacją do dalszej pracy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że taki wyjazd trzeba będzie koniecznie powtórzyć.