Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W piątek, 16 maja 2014 roku, grupa uczniów gimnazjum z Zespołu Szkół nr 2 w Bratoszewicach wraz z opiekunami uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu. Wspólnie z 5 – tysiącami innych kibiców obejrzeli oni mecz Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok na stadionie łódzkiego klubu. Mimo niesprzyjającej pogody uczniom dopisywały humory! Ubrani w koszulki Widzew i z szalikami na szyi gorąco kibicowali swojej ulubionej drużynie. Wyjazd ten był nagrodą za postępy w nauce poczynione przez uczniów, ale też motywacją do dalszej pracy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że taki wyjazd trzeba będzie koniecznie powtórzyć.