Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 5 maja uczniowie klas trzecich gimnazjum i szkoły podstawowej przygotolwali przedstawienie poetycko-muzyczne, w którym przypomnieli nam o bardzo ważnym wydarzeniu - Konstytucji 3 maja. Opowiedzieli oni  młodszym kolegom i koleżankom co miało miejsce 3 maja 1791 roku. W apelu przypomniane zostały wartości prawdziwego patrioty, takie jak ojczyzna czy naród. Uczniowie słuchali i oglądali z zaciekawieniem gdyż wszystko ukazane było w ciekawy i wciągający sposób, a to wszystko dzięki pani Danucie Dyjas i pani Annie Danisz, które przygotowały uczniów do występu i zadbały o pamięć o tak istotnym dniu w historii naszego kraju. Gratulujemy udanego występu i dziękujemy za tak piękną lekcję historii.

Karolina Florczak