Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 5 maja uczniowie klas trzecich gimnazjum i szkoły podstawowej przygotolwali przedstawienie poetycko-muzyczne, w którym przypomnieli nam o bardzo ważnym wydarzeniu - Konstytucji 3 maja. Opowiedzieli oni  młodszym kolegom i koleżankom co miało miejsce 3 maja 1791 roku. W apelu przypomniane zostały wartości prawdziwego patrioty, takie jak ojczyzna czy naród. Uczniowie słuchali i oglądali z zaciekawieniem gdyż wszystko ukazane było w ciekawy i wciągający sposób, a to wszystko dzięki pani Danucie Dyjas i pani Annie Danisz, które przygotowały uczniów do występu i zadbały o pamięć o tak istotnym dniu w historii naszego kraju. Gratulujemy udanego występu i dziękujemy za tak piękną lekcję historii.

Karolina Florczak