Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 26 września grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w pieszym rajdzie pieczonego ziemniaka. O godzinie 8.45 udaliśmy się do miejsca rozpoczęcia rajdu- Gałówka. Stamtąd pod opieką nauczycieli: pana Łukasza Kaźmierczaka, pani Violetty Walak, pani Ewy Piórkowskiej oraz pani Elżbiety Foks. Oprócz nauczycieli w rajdzie brali udział także rodzice uczniów. W czasie całego rajdu przeszliśmy trasę 12 kilometrów. Po przejściu 7 wszyscy zatrzymaliśmy się aby odpocząć. Kiedy wszyscy nabraliśmy sił ruszyliśmy w dalszą drogę. Idąc podziwialiśmy piękne widoki, które eliminowały zmęczenie. Około godziny 13.00 dotarliśmy do celu. Na miejscu każdy mógł zregenerować siły oraz zjeść samodzielnie upieczoną kiełbaskę. Na koniec wszyscy udaliśmy się do autokarów. Mimo zmęczenia każdy miał na twarzy szeroki uśmiech.

Karolina Florczak