Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 26 września grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w pieszym rajdzie pieczonego ziemniaka. O godzinie 8.45 udaliśmy się do miejsca rozpoczęcia rajdu- Gałówka. Stamtąd pod opieką nauczycieli: pana Łukasza Kaźmierczaka, pani Violetty Walak, pani Ewy Piórkowskiej oraz pani Elżbiety Foks. Oprócz nauczycieli w rajdzie brali udział także rodzice uczniów. W czasie całego rajdu przeszliśmy trasę 12 kilometrów. Po przejściu 7 wszyscy zatrzymaliśmy się aby odpocząć. Kiedy wszyscy nabraliśmy sił ruszyliśmy w dalszą drogę. Idąc podziwialiśmy piękne widoki, które eliminowały zmęczenie. Około godziny 13.00 dotarliśmy do celu. Na miejscu każdy mógł zregenerować siły oraz zjeść samodzielnie upieczoną kiełbaskę. Na koniec wszyscy udaliśmy się do autokarów. Mimo zmęczenia każdy miał na twarzy szeroki uśmiech.

Karolina Florczak