Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dnia 26 września grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w pieszym rajdzie pieczonego ziemniaka. O godzinie 8.45 udaliśmy się do miejsca rozpoczęcia rajdu- Gałówka. Stamtąd pod opieką nauczycieli: pana Łukasza Kaźmierczaka, pani Violetty Walak, pani Ewy Piórkowskiej oraz pani Elżbiety Foks. Oprócz nauczycieli w rajdzie brali udział także rodzice uczniów. W czasie całego rajdu przeszliśmy trasę 12 kilometrów. Po przejściu 7 wszyscy zatrzymaliśmy się aby odpocząć. Kiedy wszyscy nabraliśmy sił ruszyliśmy w dalszą drogę. Idąc podziwialiśmy piękne widoki, które eliminowały zmęczenie. Około godziny 13.00 dotarliśmy do celu. Na miejscu każdy mógł zregenerować siły oraz zjeść samodzielnie upieczoną kiełbaskę. Na koniec wszyscy udaliśmy się do autokarów. Mimo zmęczenia każdy miał na twarzy szeroki uśmiech.

Karolina Florczak