Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Zielona Szkoła klas IV - VI

Od 3 do 7 czerwca uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w Zielonej Szkole. Pierwszego dnia w czasie podróży zrobiliśmy sobie przystanek na zwiedzanie starówki Wrocławia, Ogrodu Japońskiego oraz ogrodu zoologicznego z Afrykarium. Następnego dnia udaliśmy się w góry, by zdobyć szczyt Śnieżki. Dla niektórych z większych, innym z mniejszym trudem, ale się udało każdemu. Po drodze nie zabrakło odpoczynków w górskich schroniskach, podziwiania pięknych widoków, kontaktu z naturą. Mimo męczącego wyjścia w góry, wielu uczestnikom nie zabrakło sił na wieczorne zajęcia rekreacyjne na boisku. W kolejnych dniach zwiedziliśmy Świątynię Wang w Karpaczu, kopalnię uranu w Kowarach, Karkonowskie Muzeum w Szklarskiej Porębie, Zamek Chojnik, stare miasto w Jeleniej Górze. Ponadto odbyliśmy pieszą wędrówkę do Wodospadów Szklarka i Kamieńczyk. Pogoda (nie tylko ducha) sprzyjała nam każdego dnia.