Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Bezpieczne ferie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgierzu życzy wszystkim uczniom udanego wypoczynku, a także przypomina o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Informacje dotyczące organizatorów i miejsc wypoczynku zgłoszonych do Kuratorium Oświaty można sprawdzić na stronie https://wypoczynek.men.gov.pl, a nadzór nad nimi sprawuje Państwowa Inspekcja Sanitarna. Wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania placówek wypoczynku w powiecie zgierskim można zgłaszać do: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zgierzu pod nr tel. 42-714-02-53.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgierzu zachęca również do zapoznania się z prezentacją dot. bezpiecznego wypoczynku zimowego opracowaną przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Rekord dla Niepodległej - świętujemy 100 lat niepodległości

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji pod patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej”.

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy na sali gimnastycznej cztery zwrotki hymnu narodowego.