Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

9 kwietnia 2020

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 Szanowni Rodzice! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach na rok szkolny 2020/2021

zdjęcie miniatura20 marca 2020

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych Drodzy uczniowie 8 klasy! Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do szkół ponadpodstawowych: http://www.kuratorium.lodz.pl/szkoly-i…/rekrutacja-do-szkol/

zdjęcie miniatura9 -31.03. 2020

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych UWAGA!!! ZMIANA DOTYCZĄCA DOSTARCZANIA DOKUMENTÓW - REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 Rodzice mogą wysyłać skany albo zdjęcia wypełnionych wniosków na e-maila szkoły. W przypadku braku takiej możliwości mogą przynosić osobiście do sekretariatu szkoły w godzinach 8-15. Interesanci obsługiwani są przez okno sekretariatu. Po ustaniu zagrożenia możliwe będzie uzupełnienie dokumentacji w oryginale.

zdjęcie miniatura10 marca 2020

Turniej Wiedzy Pożarniczej Dziś w OSP Koźle uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

zdjęcie miniatura5 marca 2020

#DzieciUcząRodziców Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej - "Dzieci uczą rodziców".

zdjęcie miniatura