Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Naszą szkołę dzisiaj odwiedziła Pani Jadzia i pani Ewa. Pani Jadzia zagrała nam kilka różnych piosenek, a pani Ewa zadała ciekawe pytania np "Czy można grać bez naciskania palcy na klapki?". Dowiedzieliśmy się też jak działają wentyle, wentyle sprawiają, że powietrze idzie inną drogą lub czy z samego ustnika można zagrać. Dowiedzieliśmy się też że w dawnych czasach grało się na waltorni grało się różne sygnały na przykład: na łowy, na posiłek lub, że wszyscy, którzy są w lesie wracają do domu. Pani Jadzia zagrała nam na waltorni piosenkę, którą uwielbiają wszyscy nastolatkowie czyli Despacito. Wszyscy nigdy nie zapomnimy tak wspaniało przeżytej filharmonii jak ta.