Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Naszą szkołę dzisiaj odwiedziła Pani Jadzia i pani Ewa. Pani Jadzia zagrała nam kilka różnych piosenek, a pani Ewa zadała ciekawe pytania np "Czy można grać bez naciskania palcy na klapki?". Dowiedzieliśmy się też jak działają wentyle, wentyle sprawiają, że powietrze idzie inną drogą lub czy z samego ustnika można zagrać. Dowiedzieliśmy się też że w dawnych czasach grało się na waltorni grało się różne sygnały na przykład: na łowy, na posiłek lub, że wszyscy, którzy są w lesie wracają do domu. Pani Jadzia zagrała nam na waltorni piosenkę, którą uwielbiają wszyscy nastolatkowie czyli Despacito. Wszyscy nigdy nie zapomnimy tak wspaniało przeżytej filharmonii jak ta.