Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

19.10.2016 roku cała społeczność gimnazjum wybrała się do Ośrodka Kultury w Strykowie                   na przedstawienie pt. ,,Ćpunka”, która jest sceniczną adaptacją książki Barbary Rosiek.

Sztuka ukazuje przerażający obraz dziewczyny, która w krótkim czasie z stacza                  się w narkotyczną przepaść. Dziewczyna, która ledwo uniknęła śmierci opowiada gorzką historię swojego życia. Jak od dobrze uczącej się dziewczyny mającej plany i ambicje staje się narkomanką.

Utwór jest  przestrogą dla młodzieży, że narkomania to nałóg  z którego wyrwać się jest bardzo trudno i jeśli nawet się to uda to już nigdy nic nie jest takie jak dawniej.

Sztukę obejrzeliśmy dzięki uprzejmości Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strykowie za co serdecznie dziękujemy.

W. Walak