Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

19.10.2016 roku cała społeczność gimnazjum wybrała się do Ośrodka Kultury w Strykowie                   na przedstawienie pt. ,,Ćpunka”, która jest sceniczną adaptacją książki Barbary Rosiek.

Sztuka ukazuje przerażający obraz dziewczyny, która w krótkim czasie z stacza                  się w narkotyczną przepaść. Dziewczyna, która ledwo uniknęła śmierci opowiada gorzką historię swojego życia. Jak od dobrze uczącej się dziewczyny mającej plany i ambicje staje się narkomanką.

Utwór jest  przestrogą dla młodzieży, że narkomania to nałóg  z którego wyrwać się jest bardzo trudno i jeśli nawet się to uda to już nigdy nic nie jest takie jak dawniej.

Sztukę obejrzeliśmy dzięki uprzejmości Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strykowie za co serdecznie dziękujemy.

W. Walak